Łączna liczba wyświetleń

środa, 13 lutego 2013

117. Brazylia - Mare MontanhasW ten zimowy dzień przyszedł czas na ciepły widoczek z samej Brazylii. Na dodatek bardzo na dzisiaj pasuje, bo zaledwie kilka godzin temu w Rio de Janeiro skończył się najbardziej barwny i kolorowy korowód karnawałowy świata. Jeszcze niedawno te najbardziej znane miasto Ameryki Południowej rozbrzmiewało rytmami samby, dzisiaj już mamy Popielec, czyli początek okresu Wielkiego Postu. Chciałabym kiedyś zobaczyć karnawał w Rio.. w ogóle chciałabym zobaczyć Brazylię.
Kartkę dostałam już prawie pół roku temu od Nathana wraz z  , którą prezentowałam już dawno temu. Teren, który przedstawia pocztówka od 2012 roku jest objęty ochroną UNESCO.  Obiekt ten nosi nazwę: krajobrazy carioca pomiędzy górami a morzem w Rio de Janeiro.  Przyznam też, że kartka ta mi się wyjątkowo podoba. Także ze względu na to, że jes taka tajemnicza.


1 komentarz:

  1. jestem w tej kartce zakochana! i zazdroszczę, bo ja z Brazylią od zawsze miałam problemy. offy brzydkie, swapy - jeśli już w końcu doszły do skutku - brzydkie... :/

    OdpowiedzUsuń